Ekrany

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Oryginalny Ekran – Idealny Wybór dla Twojego iPhone

Jeśli szukasz najwyższej jakości i oryginalności, to nasze oryginalne ekrany są idealnym wyborem. Każdy z nich został starannie zrefabrykowany, aby zachować niezmienną jakość wyświetlanego obrazu. Oryginalne ekrany to gwarancja niesamowitej ostrości i precyzji.

Zamiennik – Odpowiedni Wybór Na Każdą Kieszeń

Nasze zamienniki to doskonały dowód na to, że tańsze nie musi znaczyć gorsze. Wyprodukowane z myślą o jakości i oszczędnościach, oferują niesamowite wrażenia wizualne bez konieczności wydawania fortuny. Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym ekranem bez nadmiernego obciążenia portfela, zamienniki to strzał w dziesiątkę.

Twój iPhone, Twoja Decyzja

Jesteśmy przekonani, że każdy użytkownik iPhone ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego dajemy Ci wybór. Możesz zdecydować się na oryginalny ekran lub wybrać zamiennik, by oszczędzić bez utraty jakości wyświetlanego obrazu.

Komunikat Serwis Po Wymianie Ekranu

Funkcja True Tone jest niedostępna po wymianie ekranu, nawet jeśli używany jest oryginalny ekran Apple. Głośnik wraz z taśmą z czujnikami jest sparowany z płytą główną iPhone i musi zostać przeniesiony ze starego wyświetlacza na nowy. Face ID po samodzielnej wymianie będzie działał. Jeśli czujnik naświetlenia zostanie uszkodzony lub wymieniony, wtedy Face ID przestanie działać.