Skip to main content

iPhone’y są doskonałymi smartfonami, które dzięki swoim funkcjom świetnie sprawdzają się w planowaniu i koordynowaniu codziennych obowiązków. Nie wyobrażacie sobie dnia bez smartfonów, które organizują Waszą pracę i życie towarzyskie? Dlatego tak bardzo wszystkim zależy, aby urządzenie działało bez zarzutu. Co zrobić, gdy szwankuje? Telefon nie włącza się i zatrzymuje się na logo? Dowiedzcie się, co robić w przypadku awarii. Zapoznajcie się z kilkoma czynności, które ułatwią rozwiązanie problemu.

Kiedy iPhone zawiesza się na logo Apple?


Dlaczego wyświetla się na telefonie logo Apple z paskiem postępu? Może się to pojawić na ekranie telefonu podczas wykonywania migracji z poprzedniego urządzenia. Sytuacja powtarza się również wtedy, kiedy dokonywaliśmy próby odtworzenia telefonu z backupu na systemie iOS 13. Na ekranie logo może widnieć nawet przez godzinę i dłużej.

Co robić, kiedy iPhone wyświetla się tylko na logo?


Prezentujemy Wam poniżej krótką instrukcję obsługi, która będzie pomocna w sytuacji zatrzymania się telefonu na logo Apple. Po pierwsze, sprawdźmy dokładnie jak długo pasek postępu na ekranie Iphone, nie przesuwa się. Zweryfikujmy, czy urządzenie prezentuje logo od godziny. Jeżeli pasek postępu jest nadal nieaktywny od godziny, podłączmy telefon do komputera lub laptopa i włączmy tryb awaryjny. W jaki sposób możemy zrobić to prawidłowo?

iPhone 8 i nowsze modele


Na telefonie iPhone 8 lub nowszym modelu za pomocą naciśnięcia i puszczenia przycisku zwiększania głośności. Następnie przytrzymajmy, naciskając przycisk boczny. Dopóki nie zobaczymy ekranu awaryjnego na swoim telefonie, nie puszczajmy przycisku bocznego.

iPhone 7 i 7+


Na iPhone7 i iPhone 7Plus w tym samym czasie należy nacisnąć i również przytrzymać przyciski zwiększania głośności i usypiania/budzenia. Analogicznie tak samo, jak w przypadku iPhone 8 dopóki na ekranie nie pokaże się ekran trybu awaryjnego, nie puszczajmy przycisku zmniejszania głośności.

iPhone 6 s i starsze modele


Jakie czynności musimy wykonać w przypadku iPhone6 s lub starszym? W tym samym czasie trzeba przycisnąć i trzymać przycisk usypiania/budzenia oraz przycisk Początek. Przycisk Początek trzymamy tak długo, jak nie pojawi się ekran trybu awaryjnego. Co ważne, aplikacja iTunes wyświetli nam pytanie dotyczące uaktualnienia lub odtworzenia urządzenia. Jeżeli wybierzemy opcję uaktualnienia, nasz telefon uaktualni się do najnowszej wersji systemu iOS. Opcja Odtwórz spowoduje usunięcie danych z telefonu iPhone.

Kto może mi pomóc?


Jeżeli samodzielne próby naprawy zawiodły, skontaktuj się ze wsparciem Apple. Problem zgłaszasz online, a pomocy udziela Ci ekspert. Możesz także zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z usług naprawy urządzeń mobilnych. Pomagamy nie tylko z iPhonami, ale rozwiązujemy także problemy z laptopami, tabletami i innymi smartfonami.

Czy mogę naprawić swój iPhone samodzielnie?


Wielu użytkowników telefonu iPhone próbuje samodzielnie poradzić sobie z naprawą. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę, dzięki której serwis i renowacja we własnym zakresie są możliwe. Co więcej, jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, a na blogu dzielimy się z Wami naszą wiedzą. Oferujemy zestawy naprawcze z baterią dla telefonów, których bateria nie wytrzymuje długo po jednym ładowaniu. Zestaw naprawczy składa się z najwyższej klasy zamiennika baterii z oryginalnym chipem kontrolującym oraz zestawem mini narzędzi niezbędnych do rozkręcenia telefonu. Jeżeli masz zbitą szybkę, wymień ekran! Przygotowaliśmy kompleksowe zestawy naprawcze z ekranem i narzędziami serwisowymi. Ponadto, możesz u nas zamówić tylko części lub narzędzia serwisowe do naprawy telefonów, laptopów i tabletów.

Dlaczego namawiamy do samodzielnych napraw?


Po pierwsze, oszczędzasz pieniądze. Usługa wykonywana w renomowanych punktach serwisowych jest dwa razy droższa, a jakość baterii ta sama. Po drugie, to oszczędność czasu! Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu. Dostarczymy zamówienie pod wskazany adres. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości części, które przed doręczeniem do klienta zawsze są testowane. Wymiana ekranu czy baterii, jak może się wydawać, wcale nie jest trudna. Decydując się na jeden z naszych zestawów, otrzymujesz szczegółową instrukcję obsługi. Materiał jest zrozumiały, ponieważ krok po kroku informujemy Cię o czynnościach. Dlatego z naprawą poradzi sobie każdy. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych wskazówek, dasz sobie radę! Co więcej, jeżeli cokolwiek będzie budziło w Tobie wątpliwości, zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez czat na Facebooku. Jeśli nadal nie rozwiejemy Twoich obaw i wątpliwości, odbierzemy od Ciebie telefon i sami dokonamy profesjonalnej naprawy. Zanim otrzymasz od nas sprawny telefon, sprawdzimy, czy jest sprawny.

Na co uważać podczas samodzielnej naprawy iPhona?


iPhone’y zyskały przewagę nad innymi telefonami dzięki sprawnemu systemowi operacyjnemu i ciekawemu designowi. Jednak decydując się na jego zakup, miej na uwadze to, że najczęstszymi problemami technicznymi są awarie ekranu i słaba bateria. Podczas samodzielnej naprawy i wymiany ekranu LCD lub baterii postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Bądź ostrożny na połączone z ekranem i baterią taśmy. Pod żadnym pozorem nie ściągaj ich ani nie ciągnij, kiedy stawiają opór.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup telefonu iPhone?


Telefony iPhone są bardzo proste w obsłudze. W dodatku ich skromny design jest elegancki. Wyróżnia je prosty interfejs. Idealnie pasują do osób lubiących minimalizm, które ograniczają liczbę aplikacji do minimum. Aplikacje w systemie iOS bywają wizualnie ładniejsze. Wyróżnia je intuicyjne użytkowanie. Miłośnicy tych telefonów docenili je za synchronizację urządzeń na różnych sprzętach. Chodzi o to, że macie możliwość, na przykład słuchania muzyki w tym samym czasie zarówno na iPhonie i iPadzie. To, za co najbardziej pokochaliście smartfony, to nowoczesne podzespoły i szybki system operacyjny.

Podoba Ci się tekst? Podziel się opinią! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Podziel się swoją opinią

Hit enter to search or ESC to close