Skip to main content

Osoby wpisujące „iPhone 11 zbita szybka” w wyszukiwarce raczej nie robią tego z ciekawości. Podejrzewamy, że udało Ci się zbić szkiełko w smartfonie i dlatego jesteś teraz na naszej stronie. Spokojnie – mamy dla Ciebie garść przydatnych wskazówek, jak poradzić sobie w takiej sytuacji. Dzięki nim samodzielnie przeprowadzisz naprawę iPhone’a bez wizyty w serwisie – przekonaj się!

iPhone 11 – zbita szybka – co robić?


Lepiej zapobiegać niż leczyć – to proste. Szkło hartowane skutecznie przeciwdziała uszkodzeniom ekranów w smartfonach. Jego zakup jest też o wiele tańszy niż naprawa sprzętu. Czasami jednak każdemu przydarzają się nieprzyjemne w skutkach wypadki, jak wypadnięcie telefonu na ziemię. Niezależnie od tego, czy uszkodzenie dotyczy jedynie powierzchni wyświetlacza, czy usterka uniemożliwia użytkowanie urządzenia, szkodę można prawdopodobnie naprawić.

Jeśli Twój wyświetlacz iPhone 11 się zbił, ale wciąż działa normalnie, na pewno rozważasz zignorowanie problemu. Fakt – mimo tego, że pracuje bez zarzutu, telefon nie wygląda najlepiej. Czy warto jednak wydawać pieniądze na naprawę? Tak! Zwlekając z naprawą, ryzykujesz dalszym uszkodzeniem ekranu w iPhone 11 Pro czy innym modelu. Dodatkowo, aby wymienić zbitą szybkę, wydasz jedynie część kosztów potrzebnych do wymiany innych komponentów.

Wymiana ekranu w iPhone 11 czy szybki?


W zależności od usterki, uszkodzenie Twojego smartfona może dotyczyć samej szybki albo całego ekranu. Warto sprawdzić, jaki element uległ zniszczeniu – serwisy oferują usługę wymiany tych części, jednak ich koszty znacznie się różnią. Nawet w przypadku pozornie powierzchownego problemu prawdopodobnie musisz rozstać się z telefonem na 2-3 dni. Wylany ekran iPhone 11 sprawia, że musisz dokupić odpowiedni moduł przygotowany do instalacji. Każdy iPhone tej generacji wyposażony jest w ekran z LCD Retina Liquid, który zapewnia doskonałe odwzorowanie barw oraz szybką pracę warstwy dotykowej. Nie martw się – zarówno ekran przygotowany do montażu, jak i narzędzia znajdziesz w naszym serwisie.

Naprawa iPhone – w serwisie czy samodzielnie?


Wymiana kompletnego ekranu nie jest skomplikowana, jednak nie można z nią zwlekać. Co zrobić po uszkodzeniu wyświetlacza w iPhone? Masz trzy opcje:

  • oddaj sprzęt do autoryzowanego serwisu Apple,
  • skorzystaj z serwisu pogwarancyjnego,
  • napraw ekran samodzielnie.

Najłatwiej jest oddać smartfon do profesjonalnego serwisu naprawczego. Problem w tym, że zazwyczaj trzeba odczekać kilka dni, zanim otrzymasz naprawione urządzenie. Koszt naprawy są również dość wysokie, ponieważ oprócz części płacisz również za robociznę.

Zamiast korzystać z usług serwisantów, możesz także z powodzeniem samodzielnie przeprowadzić usunięcie usterki. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i czas – wymiana ekranu w telefonie może zająć Ci tylko ok. 30 minut! Poniżej znajdziesz wskazówki, jak usprawnić ten proces.

Wymiana szybki w iPhone 11 krok po kroku


Wbrew pozorom wymiana baterii iPhone czy ekranu sprzętu wcale nie jest taka skomplikowana. Jeśli to Twój pierwszy raz, zaopatrz się w nasz zestaw naprawczy – zapewnione w paczce narzędzia ułatwią Ci pracę. Pamiętaj też, aby wyłączyć smartfona przed rozpoczęciem procesu wymiany. Masz już wszystko? Świetnie, możemy zaczynać!

  1. Odkręć śrubki po dwóch stronach wejścia na ładowarkę.
  2. Specjalną żyletkę wsuń w połączenie pomiędzy ekranem telefonu a obudową i podważ wyświetlacz.
  3. W powiększającą się przestrzeń wsuń specjalny otwierak – żyletkę możesz już odłożyć na bok. Trójkątnym otwierakiem podważ zaczepy ekranu ze wszystkich stron obudowy.
  4. Jeśli ekran jest zwolniony ze wszystkich zaczepów, otwórz go delikatnie.
  5. Delikatnie odłącz złącza baterii.

Zobacz pełną instrukcję! Powyżej umieściliśmy poradnik instalacji w dość dużym skrócie – sprawdź nasze szczegółowe instrukcje z filmami oraz najnowsze wpisy na blogu, a z pewnością wszystko pójdzie bez zarzutu. Opisy krok po kroku skutecznie ułatwią Ci wymianę ekranu w iPhone.

Zestawy naprawcze iPhone 11 Pro i nie tylko


Ze smartfona korzystasz codziennie – nie tylko do rozrywki, ale także do kontaktu z innymi osobami, a nawet pracy. Aby zapewnić sobie długotrwałe i poprawne działanie sprzętu, zaufaj dystrybutorowi części zamiennych, którego usługi wypróbowały już tysiące klientów. Na takich elementach jak ekran nie warto oszczędzać, ponieważ prawdopodobnie sprawią, że telefon nie będzie w pełni sprawny. Z tego względu wybierz tylko sprawdzone części i dystrybutorów gwarantujących najwyższą jakość, jak zestawy z NaprawToSam.

Nasza firma oferuje usługę dostarczania części oraz zestawów naprawczych do smartfonów. Z przyjemnością pomożemy Ci naprawić pęknięcia na ekranie i nie tylko. Potrzebna Ci wymiana baterii? iPhone nie ma przed nami tajemnic – sprawdź w ofercie, jakie komponenty oferujemy wysyłkowo. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, a w razie pytań skorzystaj z infolinii.

FAQ


1. Kiedy wymienić zbitą szybkę w iPhone?

Uszkodzony ekran warto poddać naprawie jak najszybciej, ponieważ dalsze jego użytkowanie może pogłębiać usterkę.

2. Zbiła się szybka do iPhone 11 – co robić?

Możesz oddać smartfona do profesjonalnego serwisu, co będzie dość kosztowne i długotrwałe. Samodzielna naprawa jest o wiele szybsza oraz tańsza.

3. Jak samodzielnie wymienić ekran w iPhone?

To zależy od modelu sprzętu. Szczegółowe wytyczne z filmami znajdziesz w zakładce „Instrukcje”.

Leave a Reply

manage cookies