Skip to main content

Naprawa iPhone 8

Mimo że telefony marki Apple mają wiele zalet i zagorzałych zwolenników, tak jak każdy sprzęt bywają zawodne. Naprawa iPhone 8 nie musi jednak wiązać się z oddaniem go do serwisu - można wykonać ją samodzielnie, używając naszych instrukcji i zestawów naprawczych.

svg+xml;charset=utf

Zestawy naprawcze do iPhone 8

Wymiana ekranu iPhone 8 lub włożenie nowej baterii wymaga nie tylko części zamiennych, ale także odpowiednich narzędzi – naprawa musi być wykonana tak, jakby robił to profesjonalny serwisant. Na szczęście jest to łatwiejsze niż myślisz – potrzebujesz tylko zestawu z ekranem lub baterią z naszego sklepu oraz instrukcji, którą zamieściliśmy na naszej stronie. Nic nie ma prawa pójść źle. Możesz wymienić oba komponenty za jednym razem, zamawiając zestaw kompleksowy z szybką i baterią.

Instrukcje do naprawy iPhone 8

Wysyłając Ci wybrany zestaw do naprawy iPhone 8, czyli części zamienne oraz wszystkie niezbędne narzędzia, nie pozostawiamy Cię samego. Na naszej stronie znajdziesz instrukcje, jak wykonać naprawę szybki iPhone 8 oraz jak wymienić baterię. Rozbiliśmy je na wiele kroków, tak by każdy z nich opisywał krótko, ale dokładnie każdą czynność. Z instrukcją wymiana zepsutego komponentu zajmie Ci nie dłużej niż 40 minut – w tyle pewnie nie zdążyłbyś nawet dojechać do serwisu!

svg+xml;charset=utf

Apple iPhone 8

Wymiana baterii

Czas naprawy: 35-45 min
Trudność: Umiarkowana
svg+xml;charset=utf

Apple iPhone 8

Wymiana ekranu

Czas naprawy: 35-45 min
Trudność: Umiarkowana

Części do iPhone 8

Wykonując naprawę iPhone 8, bardzo ważne jest, żeby wymieniać jego części tylko na komponenty spełniające standardy marki Apple. Wymóg ten obowiązuje także wszystkie z naszych części zamiennych. Zamawiając je, możesz samodzielnie wymienić ekran, baterię, taśmę montażową, oba głośniki, a także przycisk Home. Wystarczy, że dodasz do zamówienia potrzebne narzędzia.

Narzędzia do naprawy iPhone 8

Zestawy narzędzi do telefonów marki Apple są tak przygotowane, żeby można było użyć ich do każdego modelu. Niezależnie od tego, czy jest to wymiana szybki w iPhone 8 czy wymiana głośnika, nie można tego wykonać bez przyrządów dedykowanych temu smartfonowi. W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy narzędzi. Wszystko, czego potrzebujesz do naprawy iPhone 8, włożyliśmy w poręczny organizer, dzięki czemu każde narzędzie ma swoje miejsce i łatwo je znaleźć.

Podstawowe narzędzia do naprawy iPhone 8 to wkrętaki. W zestawie można znaleźć aż 24 różne elementy, które pozwolą Ci wykręcić lub wkręcić każdą śrubkę w telefonach Apple. To jednak dopiero wstęp – żeby wymienić jakąś część, potrzebujesz także innych narzędzi. Możesz je zamówić, wybierając uniwersalny zestaw serwisowy lub pojedyncze produkty. Znajdziesz wśród nich otwieraki typu Chips oraz Spudger, pęsetę ESD, służącą do operowania najmniejszymi komponentami telefonu, a także przyssawkę i żyletkę, którymi bezpiecznie wyjmiesz wyświetlacz.

Specyfikacja iPhone 8

Podzespoły

Nazwa procesora

A11 Bionic

Taktowanie CPU

2400 MHz

Pamięć RAM

2 GB

Pamięć wbudowana

64 GB

Pojemność baterii

1820 mAh

Ekran LCD

Przekątna ekranu

4.7 cale/cali

Rozdzielczość ekranu

750x1334

Typ ekranu

IPS LCD (Retina HD)

Aparat i kamera

Aparat tył

12 Mpx

Aparat przód

7 Mpx

Lampa błyskowa

LED

Inne funkcje

autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja i złącza

Sieć komórkowa

4G, 3G

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n/ac

Technologie bezprzewodowe

Bluetooth 5, NFC

Dostępne złącza

Lightning

Slot karty micro SD

nie

System i funkcje

System operacyjny

iOS 11 (Wsparcie do iOS 14)

Klawiatura

ekranowa

Funkcje dodatkowe

kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy, czujnik oświetlenia, barometr, GPS, GLONASS, bezprzewodowe ładowanie, żyroskop, wodoszczelność IP67, czytnik linii papilarnych

Naprawa iPhone 8 krok po kroku

Tak właśnie wygląda naprawa iPhone 8 z wykorzystaniem naszej pomocy – przeprowadzimy Cię przez każdy krok tego procesu. Umożliwiają to nasze szczegółowe instrukcje wymiany baterii i wyświetlacza. Oprócz tego potrzebne będą części zamienne oraz odpowiednie narzędzia. Szybko i łatwo naprawisz wówczas swój telefon w niecałą godzinę bez konieczności oddawania go w ręce serwisantów i opłacania tej usługi. Ponadto czeka Cię dodatkowy bonus – satysfakcja z samodzielnego majsterkowania zakończonego sukcesem.

Hit enter to search or ESC to close