Skip to main content

Wymiana ekranu w iPhone 7

Poniżej znajdziesz instrukcję wymiany ekranu w iPhone 7, którą przygotowaliśmy dla Ciebie.

Przeczytaj instrukcjęKup zestaw
svg+xml;charset=utf

Wstęp

Poniższa instrukcja wymiany wyświetlacza w iPhone 7 wykorzystuje zestaw naprawczy, który zawiera w sobie wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia operacji. W ekranie znajduje się zarówno przednia kamera, jak i głośnik.

Należy jednak pamiętać, żeby przenieść przycisk Home ze starego ekranu, ponieważ nie stanowi on części naszego zestawu. Wymiana ekranu w iPhone 7 dzięki poniższym poradom nie powinna sprawiać żadnych problemów. Jeżeli wszystko jest już gotowe, przejdź do pierwszego kroku.

svg+xml;charset=utf

Zestaw z ekranem do iPhone 7

350 zł

Krok 1: Śrubki pentalobe

Na samym początku wyłącz iPhone. 
Weź do ręki śrubokręt z nasadką w kolorze czarnym i z jego pomocą pozbądź się dwóch śrubek pentalobe. Odłóż je w odpowiednie miejsce, wykorzystując do tego celu podkładkę pomocniczą.
Umieść przyssawkę na ekranie w taki sposób, by znajdowała się nad przyciskiem Home, lecz nie nachodziła na niego (w innym razie możesz spowodować uszkodzenie przycisku). Upewnij się, że przyssawka trzyma się mocno ekranu.

Krok 2: 

Przyciągnij przyssawkę do siebie, trzymając jednocześnie telefon za krawędzie boczne. Kiedy zauważysz niewielką lukę, skorzystaj z żyletki i wypełnij nią powstałą przestrzeń. Kolejnym krokiem jest przyciśnięcie żyletki w dół, tak aby ekran oddzielił się od obudowy. Puszczające zaczepy powinny wydać charakterystyczny dźwięk.

Krok 3: 

Sięgnij po niebieski otwierak i umieść go w istniejącej szczelinie. Żyletkę możesz już odłożyć na bok lub schować do opakowania.

Krok 4: 

Przesuń otwierak wzdłuż bocznej krawędzi obudowy, aby wyzwolić ekran z zatrzasków.

Krok 5: 

Wykonaj ponownie powyższą czynność, z tym że z drugiej strony urządzenia.

Krok 6: 

Kiedy wszystkie zaczepy zostaną zwolnione, przesuń ekran odrobinę w dół, tak aby uwolnić go całkowicie i otwórz całość wzdłuż prawej krawędzi (nie podnoś całkowicie, lecz odchyl go delikatnie – nadal przytwierdzony jest złączami).

Krok 7: 

Przy pomocy śrubokręta z niebieską nasadką odkręć śrubki od osłony złącz i odłóż je w wyznaczone miejsca na dołączonej podkładce.

Krok 8: 

Wyjmij pęsetą odkręconą osłonę i odłóż ją na bok.

Krok 9: 

Z wykorzystaniem czarnego, podłużnego otwieraka wypnij ostrożnie złącze baterii. Musisz pamiętać, by zrobić to delikatnie, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia gniazda.

Krok 10: 

Weź do ręki wkrętak z czerwoną końcówką i wykręć dwie śrubki od metalowej osłony złącz przedniej kamery. Ponownie odłóż je w odpowiednie miejsce na podkładce, a następnie ostrożnie zdejmij osłonę. Możesz już odłożyć ją na bok.

Krok 11: 

Ponownie użyj otwieraka, tym razem do wypięcia złącza przedniej kamery. Pamiętaj, by zachować ostrożność, tak samo, jak w przypadku złącza baterii.
Po wykonaniu tego kroku wyświetlacz powinien być całkowicie odłączony od obudowy. Usuń z niego przyssawkę i obróć wewnętrzną warstwą do góry.

Krok 12: 

Za pomocą wkrętaka z nasadką w kolorze niebieskim odkręć wszystkie 4 śrubki mocujące pokrywę przycisku Home. Nie zapomnij o umieszczeniu ich we właściwych miejscach podkładki pomocniczej.

Krok 13: 

Uwolnioną osłonę zdejmij z pomocą pęsety i odłóż ją na bok.

Krok 14: 

svg+xml;charset=utf
Weź czarny, podłużny otwierak i postaraj się delikatnie wypiąć złącze taśmy prowadzącej do przycisku Home.

Krok 15: 

Od drugiej strony podważ taśmę przycisku home i unieś ją w taki sposób, by uwolnić całkowicie przycisk.

Krok 16: 

Wypchnij odłączony przycisk Home na zewnątrz, przekładając równocześnie taśmę przez otwór.
Następnie podłącz przycisk do nowego ekranu i zamontuj go, wykonując na odwrót czynności pokazane w powyższej instrukcji wymiany ekranu w iPhone 7. Pamiętaj o ostrożności przy wpinaniu złącz do gniazd i o prawidłowej kolejności wkręcania śrubek.

Poznaj nasze zestawy

Zestaw z ekranem

Wymień uszkodzony ekran w swoim iPhone za pomocą naszego zestawu i instrukcji

Wybierz model

Zestaw z baterią

Wymień zużytą baterię w swoim iPhone za pomocą naszego zestawu i instrukcji

Wybierz model
Close Menu

Kategorie produktów

[tf_product_filter id="filtry"]

Hit enter to search or ESC to close